new-menu-icon
אנחנו כאן בשבילכם
לפרטים והצעת מחיר
שירות ותמיכה
073-32601860

אתר מבוסס תוסף בילדר vs קוד מותאם (קאסטום)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

כשאתה רוצה לבנות אתר, רצוי שתשתמש בפלטפורמות לבניית אתרים.
כך תקבל מגוון כלים לבניית העמודים – רובם בעלי ממשקי גרירה ושחרור לעבודה חלקה ונוחה. וורדפרס היא ה-CMS (מערכות ניהול תוכן) הפופולריות ביותר. תוכלו להשתמש באלמנטור, Beaver Bulder, בשילוב עם וורדפרס על מנת לייצר עיצוב בצורה קלה, ללא תכנות.

ישנם יתרונות וחסרונות לכל אפשרות ולכן חשוב לשקול איזו מתאימה לך. להלן כמה נקודות חוזק ונקודות תורפה של כל אחת מן האפשרויות. ניתן להשתמש בשילוב של קידוד ידני ופלטפורמה לבניית אתרים, לעורך הוורדפרס החדש גוטנברג יש מפת דרכים בשלוש השנים הקרובות עם תכונות רבות שבדרך כלל נקשרו לבוני אתרים בלבד. לבוני אתרים מסוימים יש תבניות משלהם והם מציעים גם עורכים ייחודיים בפרונט/בק.

היתרונות בוורדפס לעומת אפשרויות אחרות

1. וורדפרס מספקת הרבה יותר גמישות ועוצמה. היא לא קלה לשימוש אך עם זאת מאפרת פיצ׳רים שיש רק לה, ואלה מאפשרים לך להתקדם לטווח בינוני עד ארוך

2. SEO בוורדפרס הוא עדיף. עם אפשרויות שאינן וורדפרס אתה כמו בעל חנות בקניון. אתה דואג למכירות הקניון יותר ממכירות החנות שלך. ההתנהלות שלך פחות עצמאית.

3. בעלות בלעדית. אתה הבעלים של האתר שלך, גם אם ברצונך לשנות host,ספקים וכו.

קלות שימוש בוורדפרס לעומת פיתוח מאפס

יכול להיות שאתה חושב לבנות אתר בעצמך. אם אין לך ניסיון בתחום בפיץוח או בנייה של אתרים, האפשרות ההגיונית ביותר היא להשתמש בוורדפרס. הכלים העומדים לרשותך בוורדפרס קלים להבנה גם אם מעולם לא השתמשת בהם בעבר. לוקח הרבה יותר זמן ללמוד תכנות ויחלוף זמן רב עד שתהיה מוכן לבנות את האתר הרצוי. כמובן שיש לך את האפשרות לשלם למפתח אתרים שיעשה זאת בעצמו אך אתה תיהיה תלוי במפתח בעתיד.
בנוסף, וורדפרס היא פלטפורמה משוכללת ואיכותית, כך שאתה מקבל הרבה יותר תכונות ויכולות בדומה מאוד למה שהיית מקבל דרך סוכנות לעיצוב ובניית אתרים בתשלום.

מילון מונחים

בבניית אתרים בצורה המסורתית, לפעמים האתגר הגדול ביותר הוא להחליט כיצד צריך להיראות האתר בצד המשתמש. לעורכי עמודים כמו אלמנטור יש אלפי תבניות עמודים ואלמנטים זמינים. זה מאפשר לך להשתמש בחומריהם של כמה מהמעצבים הגרפיים היצירתיים והטובים ביותר בעולם. קל לייצר עיצוב באמצעות שימוש בערכת נושא וכך לדלג על שלבי האפיון ויצירת האבטיפוס הנדרשים בקידוד ידני.

מפתחי אתרים ברוב המקרים, טובים יותר בצד הטכני מאשר היצירתי. לפעמים אנחנו לא יודעים מה אנחנו באמת רוצים בעצמנו, מה שמקשה עוד יותר על ההתקדמות בתהליך ובביצוע. במקרה כזה תצטרך גם מעצב אתרים וגם מפתח אתרים.

אפשרות הגרירה והשחרור יחד עם היכולת להשתמש מחדש באלמנטים קבועים (טמפלטים שמורים לצורך העניין) מקלה את העבודה תוך האחזות ברעיון עיצובי.

עלויות

תקציב תמיד יהווה בעיה כשאתה רוצה לבנות אתר. אם תחליט לבנות בעצמך אתר וורדפרס ייתכן שיהיה עליך לקחת בחשבון כמה דברים. אלה כוללים את עלות הדומיין שלך, שירותי אחסון, תעודת אבטחה, ערכת הנושא של הוורדפרס ואולי גם מנוי לעורך התוכן שבו תבחר להשתמש. עם זאת, אתר בפיתוח קאסטום עדיין יכול לעלות הרבה יותר אם אתה משלם עבור איש מקצוע שיבנה אותו עבורך.

יכולות התאמה אישית של האתר

חשוב לקחת בחשבון את היכולת להתאים אישית את האתר שלך. יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות עם וורדפרס אך עדיין יש מגבלות. אתה יכול לבחור מץוך הרדה ערכות נושא ולהתאים אישית את התבניות. בנוסף יש תוספים ודרכים אחרות להתאמה אישית. אך יש אפשרות שתתמודד עם משהו שאתה לא מסוגל לעשות. פיתוח קאסטום של אתר מאפשר כל דבר שתרצו אך זה לוקח הרבה יותר זמן לעשות. זה גם אומר שאתה מסתמך על מפתח האתרים שלך, שיעשה שינויים מאוחר יותר

תחזוקת האתר

אם אתה רוצה להיות מסוגל לתפעל את האתר שלך בעצמך כדאי לך לבחון את האפשרות של וורדפרס. תוכלו ללמוד בקלות איך להשתמש בתפריט של וורדפרס ולעדכן את האתר כך שאינכם מסתמכים על מתכנת. עם זאת, מפתח אתרים טוב יכול לבנות לך מערכת ניהול תוכן נוחה כך שתוכל לבצע שינויים. הדבר המרכזי שחשוב להבין הוא שמתפחים מתאימים יותר לעבודה מבוססת פרוייקטים מאשר משימות בודדות. הסיוט של מפתחי אתרים הוא משימות קטנות של הרבה לקוחות שרודפים אחריהם.

אם אתה יכול לבצע את השינויים בעצמך, תן למפתח האתר ומעצב האתרים לבצע את עבודת הפרוייקט. זו בדרך כלל הדרך הטובה ביותר.
באופן כללי פלטפורמות מסוג וורדפרס טובות יותר עבור אתרים בסיסיים. אך כיום חברות גדולות משתמשות בהם לעתים קרובות יותר. פיתוח ידני עשוי להיות האפשרות הטובה יותר אם אתה רוצה יותר אפשרויות וגמישות. אך יעלה יותר ויימשך זמן רב יותר

קידום אתרים עם וורדפרס לעומת פיתוח

במקרים מסויימים פיתוח קאסטום עדיף לקידום אתרים. בהנחה שהפיתוח נעשה בצורה טובה מאוד ולא נעשה באמצעות מסה של תוספי צד שלישי. אם מדובר בתכונות ואפשרויות מורכבות בעמוד, ייתכן ויהיה צורך בשימוש בתוכנות טכניות מתקדמות כמו React ו-Javascript. אם הSEO לא מבוצע כהלכה באתר מבוסס קוד קאסטום הוא יתפקד בצורה גרועה יותר מאשר עם עורך עמודים (אלמנטור). אך אם ה-SEO נעשה בצורה נכונה זה עשוי להיות טוב יותר מאשר להשתמש בעורך עמודים או וורדפרס.

יש בעלי אתרים שבונים את עמוד הבית שלהם או דפי שירות מרכזיים אחרים עם קוד ידני וכל שאר הדפים עם עורכים ובוני עמודים דוגמת אלמנטור. עם זאת, רבים משתמשים בכאלה לכל הדפים באתר שלהם.

לסיכום

אין עדיפות חד משמעית לתצורה כזאת או אחרת תלוי בגורמים חיצוניים כמו תקציב, מיומנויות, זמינות, לוחות זמנים והעדפה אישית. יש חברות שמעדיפות להשתמש גם בפלטפורמות לבניית עמודים וגם בפיתוח ידני. חלק מבעלי האתרים יבנו בתחילה את האתר עם עורך עמודים ובסופו של דבר יחליטו ששלושת הדפים הראשונים יפותחו ידנית בעתיד. זה מספק את גישת השילוב הטובה ביותר

Generated with Avocode.blob-shape (15)Path 13285
Generated with Avocode.blob-shape (3)Path 13288
Generated with Avocode.blob-shape (8)Path 13293
Generated with Avocode.blob-shape (15)Path 13285
Let's talk.

Ready to get started? Reach out to our digital experts to get more info!

Generated with Avocode.blob-shape (15)Path 13285
Generated with Avocode.blob-shape (3)Path 13288
Generated with Avocode.blob-shape (8)Path 13293
Generated with Avocode.blob-shape (15)Path 13285
דברו איתנו,

מוכנים להתחיל? עדיין יש לכם שאלות?

Title

שנה

קטגוריה

IM TICKETS is a site that sells tickets to football games all over the world. Their previous site did not result in enough conversions – which was not surprising given its uninviting and messy design and look-and-feel. We built the website to have clean, user-friendly, and interactive options enabling customers to choose a seat in the stadium for any team, league, or stadium. We provide IM TICKETS with hosting and maintenance.