new-menu-icon
אנחנו כאן בשבילכם
לפרטים והצעת מחיר
שירות ותמיכה
073-32601860

בלוג

כל מה שחשוב לדעת על DNS

מערכת DNS משמשת סוג של ספר טלפונים הממוקם באינטרנט. אלא שבמקרה הזה, את שמות האנשים ומספרי הטלפון מחליפים שמות דומיינים המלווים בכתובת מזהה המכונה- כתובת IP. כך שברגע שמשתמש מזין שם דומיין כמו- webinside.co.il במכשיר שלו, המכשיר מחפש את כתובת ה-IP המיועדת ומבצע חיבור למיקום הפיזי שבו מאוחסן האתר.

איך CDN יכול להשפיע על מהירות האתר שלך

רשתות CDN (Content Delivery Network) מסייעות לשפר את ביצועי האתר בין אם מדובר במהירות האתר או בחוויית הגלישה בו, באמצעות שרתים ייעודיים המותאמים ספציפית לטיפול בעומס תנועה. במאמר הבא נסביר כיצד פועל CDN, איך הוא עשוי לשפר את הביצועים באתר שלכם וכיצד ניתן להגדיר אותו.

המדריך המלא לבדיקות איכות QA למקדמי אתרים

אתרים שלא עובדים טוב, לא מייצרים המרה. לרוב, מקדמי אתרים נוהגים לבצע בקרת איכות באתרים, עמודי נחיתה, קמפיינים (אימייל מרקטינג) וכו', על מנת לבדוק שהם פועלים כראוי. אך למרות שמדובר בפעולה כל כך בסיסית וחשובה, ניכר כי חלקם נמנעים מלבצע זאת, אחרת לא היינו נתקלים בכל כך הרבה אתרים שפשוט לא עובדים.

אחסון ענן vs שרת אחסון

מה ההבדל בין אחסון ענן לאחסון שרת? כדי לענות על השאלה הזאת רצוי קודם כל להבין את המושגים האלו בנפרד.
במאמר הבא נסביר בקצרה מהם אחסון שרת ואחסון ענן ומה ההבדלים ביניהם.

חישוב ROI – להסתכל נכון על הרווחים

מה זה ROI? כיצד ניתן למדוד החזר השקעה? ואיך ניתן להבטיח שההוצאות העסקיות שלכם יובילו בהמשך להגדלת הרווחים? אם אתם מנהלים או בעלי עסקים, המאמר הבא מיועד בדיוק בשבילכם.

UTM – איך מעקב נכון משפיע על אחוז ההמרה שלכם

פרמטרים של UTM או תגי UTM, נחשבים לכלי עבודה נפוץ בקרב מומחי שיווק דיגיטלי. אז מהם פרמטרים UTM ומדוע הם כל כך חשובים? אם המושג הזה חדש עבורכם, זה הזמן להיכנס למשחק. ואם כבר שמעתם על תגי UTMבעבר, המאמר הבא ירענן את זיכרונכם ויעניק לכם מספר טיפים מועילים לצורך שיווק דיגיטלי חכם.

המדריך המלא לכתיבת מטא-דסקריפשן מושלם

במדריך זה נלמד כיצד לכתוב מטא דסקרפישן טוב בקלות ובמהירות. אך ראשית כל, חשוב להסביר למה תיאורי מטא כל כך חשובים עבור האתר, למרות חשיבותם הנמוכה מבחינת SEO פר אקסלנס.

הפניית 301 vs הפניית 302

במאמר הבא נסקור בקצרה את ההבדלים העיקריים בין הפנייה 301 להפניה 302 ונסביר מתי רצוי להשתמש בכל אחת מהן.

WPML לתרגום אתרי וורדפרס – הבחירה שלנו

הוא תוסף של וורדפרס המיועד לצורך תרגום רב לשוני. תוסף זה משמש לסוגים שונים של אתרים וניתן לעשות בו שימוש לצורך מגוון רחב של תכנים בין אם מדובר בפוסטים, דפים או תפריטים.
המדריך הבא מיועד למפתחי וורדפרס שבונים אתרים רב לשוניים. לאורך המדריך נסביר כיצד להשתמש בתרגום WPML באתר תוך כדי בנייתו.

וורדפרס מולטיסייט – למה, כמה ומתי להשתמש

וורדפרס מולטיסייט (WordPress Multisite) היא אחת הגרסאות הפחות מוכרות של וורדפרס. אנשים רבים מתפתים להשתמש בגרסה זו מאחר שהיא אמורה לסייע ב-ניהול אתרי וורדפרס מרובים. עם זאת, לעתים השימוש בוורדפרס מולטיסייט פוגם בגמישות של הפרמטרים השונים באתר ואף עלול להוביל לאסון תחזוקתי. לכן, לפני שתקבלו את ההחלטה האם להשתמש בה, חשוב מאוד להכיר בחסרונות אלו ולהבין באילו בעיות וורדפרס מולטיסייט נועדה לטפל.

אתר מבוסס תוסף בילדר vs קוד מותאם (קאסטום)

כל אחת מהאפשרויות שציינו מכילה יתרונות וחסרונות גם יחד. לכן, חשוב להבין את המאפיינים השונים של כל אחת מהאפשרויות. כמו כן, ניתן גם לשלב בין שתי האופציות ולבנות אתר המשלב בין קידוד ידני לפלטפורמה לבניית אתרים.

10 סיבות לעבודה עם WooCommerce – הבחירה שלנו

Woocomerce משמש כ-2.3 מיליון חנויות וירטואליות ברחבי העולם. מדובר בתוסף ידידותי במיוחד עבור סוחרים חדשים בתחום ה-eCommerce המשלב קלות שימוש יחד עם עצמה וגמישות. במאמר הבא נציג בפניכם 10 סיבות מרכזיות לעבודה עם ווקומרס עבור החנות הוירטואלית שלכם.

Generated with Avocode.blob-shape (15)Path 13285
Generated with Avocode.blob-shape (3)Path 13288
Generated with Avocode.blob-shape (8)Path 13293
Generated with Avocode.blob-shape (15)Path 13285
Let's talk.

Ready to get started? Reach out to our digital experts to get more info!

Generated with Avocode.blob-shape (15)Path 13285
Generated with Avocode.blob-shape (3)Path 13288
Generated with Avocode.blob-shape (8)Path 13293
Generated with Avocode.blob-shape (15)Path 13285
דברו איתנו,

מוכנים להתחיל? עדיין יש לכם שאלות?

Title

שנה

קטגוריה

IM TICKETS is a site that sells tickets to football games all over the world. Their previous site did not result in enough conversions – which was not surprising given its uninviting and messy design and look-and-feel. We built the website to have clean, user-friendly, and interactive options enabling customers to choose a seat in the stadium for any team, league, or stadium. We provide IM TICKETS with hosting and maintenance.