פיתוח אתרי וורדפרס

מפתחים עסקים להצלחה ברשת

היסודות פיתוח אתר וורדפרס איכותי, מהיר וממיר שיהפוך עבורכם לכלי שיווקי רב עוצמה ברשת, טמונים גם בשלב הפיתוח, שמשפיע על העיצוב, על חוויית המשתמש ועל החוויה שלכם כמנהלי האתר. ב-webinside נעמיד לרשותכם יכולות פיתוח אתרים מתקדמות עם Custom code ייחודי, נקי ויציב, התאמה לעיצוב שנבחר ברמת Pixel Perfect תהליכי עבודה יעילים ומעטפת אנושית איכותית שחותרת למצוינות. אנשי הפיתוח המיומנים שלנו ילוו אותכם בתהליך פיתוח אתר וורדפרס, אתר WooCommerce ואפליקציות שונות בפיתוח וורדפרס מותאם אישית שיענה על כל הדרישות הטכנולוגיות, השיווקיות והעסקיות שלכם. אתר שייטען במהירות, יתרום לדירוג גבוה בגוגל ויחשוף את השירותים והמוצרים לקהלי היעד שלכם, באופן מיטבי. 

שירות פיתוח אתרי וורדפרס

התמחויות ושירותים משלימים
בניית אתר מכירות

בניית אתר מכירות

יצירת קשר
בניית אתר תוכן

בניית אתר תוכן

יצירת קשר
Frontend Development

Frontend Development

יצירת קשר
בניית אתרי ווקומרס

בניית אתרי ווקומרס

יצירת קשר
עיצוב אתרי וורדפרס

עיצוב אתרי וורדפרס

יצירת קשר
בדיקות איכות לאתרים

בדיקות איכות לאתרים

יצירת קשר
Perfex CRM

Perfex CRM

יצירת קשר
דף נחיתה

דף נחיתה

יצירת קשר
אפליקציות וורדפרס

אפליקציות וורדפרס

יצירת קשר
אינטגרציות ו-API

אינטגרציות ו-API

יצירת קשר

מגוון רחב של שירותים לאתרי אינטרנט

עוד שירותים
 

ב-Webinside הכול כבר בפנים

כדי לפתח אתר איכותי שמספק מענה מושלם לצרכים שלכם, אין תחליף לצוות מנוסה ומיומן בפיתוח אתרים, צוות מקצועי שיהפוך את האתר שלכם לנכס דיגיטלי אמיתי ומתפקד.

אפיון טכני והיערכות לפיתוח וורדפרס

הצוות שלנו שלנו יבחנו לעומק את עיצוב האתר ויגדירו את התפקיד של כל אלמנט וכל כפתור, באופן שיתמוך בניהול ידידותי של האתר ויבטיח את חוויית המשתמש אליה כיוונו המעצבים. בשלב זה נקבע יחד איתכם אבני דרך לשלבי פיתוח האתר השונים ונגיש לכם מסמך פיתוח האתר מפורט שיבטיח שבתום התהליך תקבלו את התוצר לו ציפיתם. 

פיתוח אתרים ב- Custom code

תהליך פיתוח אתרים בוורדפרס מבוסס על הידע והניסיון העשיר שלנו בפיתוח אתרי WordPress ב-Custom code המותאם לשלב העיצוב ברמת Pixel perfect. במהלך הפיתוח בוורדפרס ניישם את הכלים הטכנולוגיים, מערכות הניהול וכלי האוטומציה העדכניים ביותר ונצמצם ככל האפשר את השימוש ב-Plugins שעלולים להכביד על האתר. 

ליווי צמוד בשקיפות מלאה

בכל שלב בתהליך פיתוח בוורדפרס, אנחנו ב- webinside זמינים וגלויים עבורכם באזור האישי, בו תוכלו לראות את כל משימות הפרויקט בשקיפות מלאה .בנוסף, נהיה זמינים בשבילכם בכל עת ונספק לכם מענה לשאלות טכניות, נתקן באגים ונדריך אתכם לקראת עליית האתר החדש שלכם לרשת. 

עבודות שביצענו

הפרוייקטים הדיגיטליים שהקמנו עבור לקוחותינו לאורך השנים, קבלו הצצה לעבודות נבחרות בתיק העבודות שלנו