תפריט צור קשר
052-6222871

ניהול אתרים

ניהול אתרי אינטרנט

בעלי עסקים מודים שהם מוצאים עצמם מחוץ לאיזור המומחיות שלהם, מתחזקים, מעצבים, מקדמים, עוקבים, מנהלים ושומרים על האתר שלהם - מה שלא אמור לקרות. עבודת האחזקה והניהול היא ללא ספק משרה נוספת מחוץ לעיסוק שלכם, או במילים פשוטות אין שום סיבה שדווקא אתם תעשו את זה ותאבדו זמן יקר. שירותי אחזקה וניהול אתרים נועדי להציע פתרון מושלם לאתגר הזה, עם עדכוני תוכן שוטפים, שינויים עיצוביים, אופטימיזציה, אחסון, עדכוני פונקציונאליות, עבודה מול ספקי שירות, וכל פתרון לכל צורך שיתעורר.

האתר שלכם הוא הדאגה שלנו

אתם עשויים לגלות שעצם העובדה שהאתר שלכם באוויר זה פשוט לא מספיק. ניהול אתרים הוא תחום אחריות שחשוב להתייחס אליו ברצינות ולדאוג לו במקצועיות. על מנת להפוך את אתר האינטרנט שלכם לאחד מהזרועות השיווקיות החשובות של העסק, צריך לנהל, לעדכן ולתחזק באופן יזום מעורבות ועניין באתר. אם כל זה גדול עליכם או שאתם מוצאים את עצמכם מאבדים זמן יקר, אם ניהול האתר מסית אתכם מהעבודה שלכם, פה אנחנו נכנסים לתמונה – אנחנו כאן בשבילכם.

לא נעים להודות, אבל ניהול חובבני של האתר, או ביצוע שינויים "על הדרך" באתר, ייראה בדיוק "על הדרך", וזה יהיה גם הרושם הצונן שהוא יותיר על הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. בשביל לשמור על המוניטין שלכם ברשת צריך לתחזק אתר רציני ורלוונטי, שיציג מידע מעודכן, ולכן חשוב שיהיה לצידכם צוות מקצועי שמשקיע את הזמן הנחוץ על מנת שכל זה יקרה. אצלנו תמצאו מגוון אפשרויות לניהול אתר כך שתשמרו על ראש שקט ואתר מושלם.

תמיכה טכנולוגית שוטפת

מעבר לעדכוני הקוד, העיצוב והתוכן הנעשים באופן קבוע באתרים שאנו מתחזקים, אנחנו מספקים גם תמיכה טכנולוגית לכל בעיה שתתעורר, באג או כשל מערכתי באתר או בשרת, סיוע דרך שימוש ממשק מיוחד עם הסברים ממוקדים ומענה אנושי יאפשרו לכם להתגבר על כל בעיה שתצוץ.

צוות שלם לרשותכם

אנחנו יודעים שהאתר חשוב לכם, אנחנו מבינים לגמרי שהאתר שלכם צריך לייצג אתכם ברשת והמסרים שנמסרים על ידיו הם מסרים שאתם רוצים לשדר ולהקרין. אנחנו מעמידים לרשותכם צוות בזמינות גבוהה, שיקלוט בקשות, שיהיה שם לתמוך , לעזור ולספק מענה מקצועי מיד כשצריך.

לא פחות מדי, לא יותר מדי

שירות תחזוקה וניהול לאתרים בדיוק לפי הצורך שלך

ניהול ואחזקת אתרים בדרך המושלמת

כל מה שהאתר שלכם צריך כדי לפעול נכון

 • עדכון תכנים

  גם אם התכנים שלכם נהדרים, מדוייקים, מקצועיים, ושיווקיים - אתם לא יכולים להרשות לעצמכם אתר סטטי שבו התכנים לא מתעדכנים באופן קבוע. אם גיליתם שעדכון תכני האתר לא מצליח להתברג למקום ריאלי בסדרי העדיפויות שלכם האצילו סמכויות תנו לנו לעדכן לכם תכנים על בסיס קבוע, במקצועיות ובשיווקיות, ולדאוג לאתר שיהיה תמיד מעניין וחדשני.

 • עדכוני עיצוב ותצוגה

  מטבע הדברים, אתרי אינטרנט הם חיים ונושמים. תוספת של שירות, המלצות של לקוחות, שינוי בלוגו או עדכונים במראה הם עדכונים שצריך מישהו מקצועי שידאג להם בטלפון אחד. צוות המעצבים שלנו עומד לרשותכם בכל בקשה כזו, והמפתחים המקצועיים ישמחו לעדכן את האתר שלכם עם כל שינוי שיהפוך את האתר שלכם ליעיל, נעים, מקצועי, ורלוונטי יותר.

 • אחסון ואבטחה

  כשבוחרים שירות אחסון, חשוב לבחור אחסון איכותי, שמתאים לצרכים שלכם. אנחנו נדאג שהאחסון שלכם יהיה תמיד אופטימאלי - אחסון מקומי שיאפשר מהירות ומיקומים אורגניים טובים; אבטחה (SSL) מעודכנת תמיד; גיבויים איכותיים לשבעה ימים אחורה; שירות האצת תכנים ב CDN או CASH; ותמיכה - עם חיוך - בכל פניה או בקשה.

 • שירות והדרכה

  גם אתם יכולים לבצע שינויים - שינויי תוכן, תוספות של גלריות, סרטונים ותמונות, ועדכוני נתונים ומידע באתר האינטרנט שלכם. כחלק מניהול האתר, נשמח להסביר לכם בצורה ברורה שלב אחר שלב, כיצד תוכלו לבצע כל עדכון כזה במערכת שלכם. צוות הדרכה מקצועי ובזמינות גבוהה יעבור איתכם על כל האפשרויות וידאג שגם אתם תוכלו לעדכן את האתר בצורה מקצועית.

 • ספקי שירות חיצוניים

  אם אתם עובדים מול ספקי שירות חיצוניים, כמו חברות אבטחה, חברות ניהול, כותבי תוכן, מקדמי אתרים, מעצבים מטעמכם וכדומה - אתם לא חייבים לנהל את הפרוייקטים מולם בעצמכם. צוות ניהול האתר שלכם, שמכיר את העסק שלכם ואת הסביבה שבה אתם פועלים, ישמח לנהל את החוזים מול ספקי השירות שלכם, על מנת שהכל יעבוד כמו שצריך מאחורי הקלעים וישאיר אתכם פנויים.

 • יעוץ טכנולוגי

  מתלבטים בבחירה בין ממשקי ניהול? לא יודעים להחליט באיזה פלאגין לבחור או אם בכלל? להוסיף סרטונים או לא? ואיך מטפלים בעניין נגישות האתר? צוות ייעוץ טכנולוגי יחשוב ביחד איתכם כיצד לפתור כל בעיה טכנולוגית באתר, ויציע את הפתרונות היעילים, הזולים והמתאימים ביותר לצרכים שלכם ואם תצטרכו גם יטמיע פתרונות אלה באתר שלכם

 • תחזוקה שוטפת

  לכל אתר אינטרנט נדרש איש מקצוע, שיוכל לתחזק אותו על בסיס קבוע. סקרים של פופולאריות באתרי אינטרנט מצביעים על כך שללא ספק אתר שנהנה מעדכונים ותחזוקה על בסיס קבוע יספק חוויית גלישה טובה יותר, יחס המרה גבוה יותר (יותר לקוחות יפנו אליכם), ומיקום גבוהים יותר בתוצאות החיפוש האורגני. נשמח לעשות זאת עבורכם!

קבלו פרטים מלאים והצעת מחיר

על כל שאלה ובקשה הזינו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם
x